Önemli Bilgiler

Azm İnşaat Limited Şirket

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

AZM İNŞAAT’I TANIYALIM!

         AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Şti. olarak yirmi yılı aşkın süredir inşaat sektöründe 10 yıla yakın bir süredir dış cephe mantolama sistemleri üzerine uzman kadromuz ile birlikte organize bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Dış cephe kaplamada dev bir marka haline gelen AZM inşaat bir POLİSAN bayiliğidir. Boya, iç ve dış cephe kaplamada dünya markası olan POLİSAN güvencesiyle müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

NEDEN AZM İNŞAATI TERCİH ETMELİYİM?

         AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Şti. olarak kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra iş bilgisi yüksek ve deneyimli personel kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda tüm elemanlarımız iş güvenliği yönetmeliği konusunda bilgili ve sertifikalıdır. AZM İnşaat olarak hem siz Değerli müşterilerimize hem de Çalışanlarımıza değer vermekteyiz. Çalışanlarımızın tamamı sigortalı ve sosyal güvencelidir. Çalışanlarımız iş güvenliği yönetmeliğine uygun olarak iş güvenliği gereçlerini (baret, çelik halat, reflektörlü yelek) eksiksiz kullanmaktadır.

         Diğer taraftan çalışanlarımız düzenli olarak mobil sağlık aracımızla sağlık kontrollerinden geçmektedir. Bu profesyonellik ve titizlikten dolayı AZM İnşaat’ı tercih etmelisiniz.

 

DIŞ CEPHE ISI YALITIMI YAPMANIN FAYDALARI NELERDİR ?

         AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Şti. sizlere danışmanlık yapmaktadır.
        Öncelikle ısı yalıtımı yaptırmak tasarruf olduğu kadar aynı zamanda bir yatırımdır. 5 aralık 2008 tarihli resmi gazetede yayınlanan “ binalarda enerji performansı yönetmeliği” ile ilgili yeni ruhsat alınacak binaların Enerji Kimlik Belgesi alması proje aşamasında zorunlu kılınmıştır. Oturulan binalarda en geç 2017 yılı ocak ayına kadar Enerji Kimlik Belgesi (EKB) alınması zorunlu hale getirilmiştir.

         “Binalarda enerji performansı” Yasasının içeriğine göre EKB sonuçlarında D,E ve F notu alan binalar yakıtlarını yüksek fiyattan alırken, A, B ve notu alan binalar yakıtlarını daha düşük fiyata alacaktır. Kim daha az ödeme yapmak istemez ki?

        Aynı zamanda ısı yalıtımı binaların değerini de oldukça artırmaktadır. Bu da bir yatırım demektir. Günümüz dünyasında küresel ısınma gibi bir tehlikeyle karşı karşıya iken gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak bizim elimizde, tasarruf etmek her zaman önemlidir.

 

REFERANSLARINIZI NASIL TANIYA BİLİRİZ ?

         AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Şti. Ankara’da birçok ilçe ve mahallede çalışmış olup tüm referanslarımızı satış temsilcimiz ile birlikte görme imkânına sahipsiniz. Ayrıca referanslarımız görsel olarak sizlere http://www.azminsaat.com.tr/projeler-102-tamamlanmis-projeler.html linkinden ulaşabilirsiniz!

 

DIŞ CEPHE MANTOLAMADA FİRMA OLARAK ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLIYOR MUSUNUZ?

        AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Ştikarşılıklı güven çerçevesinde siz değerli müşterilerimize ödemelerde Şekerbank A.Ş. ve POLİSAN aracılığı ile 60 aya varan vadelerle Eko Kredi imkanı sağlamaktayız.

 

FİRMA OLARAK MANTOLAMA DIŞINDA UZMAN OLDUĞUNUZ KOLLAR NELERDİR?

         AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Şti. dış cephe mantolama konusunda uzman olduğu gibi, mobilya dekorasyonu, ev dekorasyonu ve iç mimarlık gibi alanlarda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Örneğin ofisiniz mi yenilenecek? İç mimarımızın yardımlarıyla hayalinizdeki ofise sahip olabilirsiniz.AZM İnşaat tüm dekorasyon işlerinde siz değerli müşterimizin yanındadır.

         AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Şti. Firma olarak İZODER (Isı, su, ses ve yangın yalıtımcıları derneği) üyesidir. 

 

TEŞEKKÜRLER…

AZM İnşaat Dış Cephe Mantolama

 Sistemleri Tasarım Taah. Tic. Ltd. Şti.